VG-ORTH Polska sp. z o.o.
43-603 Jaworzno
ul. Promienna 51

tel. +48 032 783 27 90
fax. +48 032 783 27 91
multigips@multigips.pl

O firmie

Szanowni Państwo!
Mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą firmę, obecną na polskim rynku od 1999 roku pod nazwą ORTH-GIPSE POLSKA, a od roku 2005 jako VG-ORTH POLSKA. Od roku 2007 nasze produkty znane są pod marką MultiGips. Głównym przedmiotem działalności naszej firmy od samego początku jej istnienia była produkcja płyt gipsowych, przeznaczonych do budowy ścianek działowych zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i obiektach użyteczności publicznej.
Specjalizacja w produkcji płyt gipsowych pozwoliła nam w krótkim czasie osiągnąć pozycję jednego z wiodących producentów w branży materiałów gipsowych na rynku polskim i rozpocząć eksport na rynki zagraniczne.
Drogę rozwoju firmy VG-ORTH POLSKA oparliśmy na doskonaleniu produktu wiodącego oraz na wprowadzaniu nowych produktów gipsowych tj. tynków maszynowych i ręcznych. Kluczem do sukcesu jest dla nas jakość naszych produktów, a także profesjonalizm w obsłudze klientów.
Potrzeby naszych klientów realizujemy poprzez pełne doradztwo techniczne, rozległy kalendarz szkoleń, jak również sprawną i terminową realizację zamówień. Głównym celem firmy VG-ORTH POLSKA jest zaspokajanie wszelkich oczekiwań naszych klientów i partnerów handlowych. Pragniemy zapewnić Państwu wysoką jakość, konkurencyjne ceny oraz bezpieczeństwo korzystania z produktów MultiGips.
Mamy nadzieję, że prezentacja firmy VG-ORTH POLSKA Sp. z o.o. zachęci Państwa do nawiązania współpracy z nami, a wszystkich którzy korzystali już z naszej oferty utwierdzi w przekonaniu o solidności i profesjonalizmie firmy VG-ORTH POLSKA.

Przedmiotem działalności firmy VG-ORTH jest produkcja i sprzedaż gipsowych wyrobów budowlanych MultiGips, ze specjalizacją w dziedzinie systemu ścian działowych z płyt (bloków) gipsowych oraz mieszanek tynkarskich maszynowego i ręcznego stosowania. Zakład produkcyjny, centralny magazyn oraz biuro handlowe odpowiedzialne za koordynacje sprzedaży i kontakt z klientami mieści się w Jaworznie. Dzięki bezpośredniej łączności komputerowej w ramach systemu SAP oraz sprawnej logistyce, zapewniamy szybki i terminowy dowóz zamówionych towarów do naszych odbiorców na terenie całej Polski i za granicą.
Macierzystą jednostką firmy VG-ORTH POLSKA jest niemiecka spółka VG-ORTH, której centralna siedziba mieści się w Stadtoldendorf, a pozostałe zakłady produkcyjne: w Witzenhausen, Spremberg i w Schwäbisch Hall.
Naszym podstawowym produktem jest system ścian działowych z płyt gipsowych na wpust i pióro, który dzięki swoim walorom technicznym i ekonomicznym zdobył sobie uznanie wielu polskich inwestorów, projektantów i wykonawców. Płyty ze znakiem MultiGips cieszą się także ogromną popularnością na rynkach budowlanych takich krajów jak: Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Kaliningrad, Słowacja, Czechy, Węgry, Bułgaria, Rumunia, Chorwacja i Serbia. W zakresie tych produktów nasza firma jest zdecydowanym liderem w Europie Środkowo - Wschodniej i Południowej.
Następną grupą wyrobów, która decyduje  o międzynarodowej renomie naszej firmy, są gipsowe mieszanki tynkarskie maszynowego i ręcznego stosowania. Tynki maszynowe (zwykłe i lekkie) oferujemy naszym klientom na terenie całej Polski zarówno w workach jak i luzem (w silosach). Podobnie jak płyty, produkty tynkarskie MultiGips dostarczane są do wielu krajów Europy Środkowo-Wschodniej.